Advanced
Private Seminar

Wprowadź w życie techniki DiNapolego!

Na spotkaniach z cyklu Advanced Private Seminar handlujemy wybranymi instrumentami finansowymi na żywo. To dwudniowe spotkanie, na którym nauczysz się, jak wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. 

To szkolenie tylko dla zaawansowanych, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejszy udział w Private Seminar lub innym prowadzonym przeze mnie szkoleniu z zakresu technik DiNapolego.

Część pierwszego dnia

zostaje poświęcona teorii i nowemu fenomenowi zwanemu Strong Trend Day oraz Trend Push. Obie nazwy odnoszą się do technik transakcyjnych, które skutecznie można wykorzystywać nie tylko do gry intraday!

Świetnie sprawdzają się również w handlu pozycyjnym.

Ich zrozumienie w dobie handlu algorytmicznego może albo uchronić przed złymi decyzjami inwestycyjnymi albo wręcz przeciwnie – przynieść niespodziewanie dobre rezultaty w krótkim czasie. To elementy wiedzy, bez których nie wyobrażam sobie, jak można byłoby sobie poradzić dzisiaj na rynkach zdominowanych przez systemy algorytmiczne.

Pozostała część dnia pierwszego i cały dzień drugi

to po prostu handel na żywo z wykorzystaniem wszystkich dostępnych i poznanych technik DiNapolego. Ogromna dawka wiedzy o manipulacji rynkiem, którą w czasie rzeczywistym po prostu z łatwością zobaczysz!

Zastrzegam sobie możliwość weryfikacji wiedzy kandydatów przed potwierdzeniem uczestnictwa.

Chcesz wziąć udział
w Advanced Private Seminar?

Wpłać zaliczkę, która równa się z rezerwacją miejsca! Szkolenie rozpocznie się, gdy zbierze się grupa: minimum 1 uczestnik, maksimum 3. Wpłacając zaliczkę, zobowiązujesz się do wpłaty pozostałej kwoty (5400 PLN) do 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Pozostałe szkolenia

Plan transakcyjny, w którym wykorzystujemy analizę ekspansji DiNapolego.

Uporządkowanie wiedzy i poszerzenie jej o nowe aspekty technik DiNapolego.