Rynki
terminowe

Treść książki Rynki terminowe – koncepcja i systemy transakcyjne traktuje o poszczególnych etapach analizy rynku, rozszerzając ją o tak skuteczną analizę Commitments of Traders (COT) Reports dla rynków terminowych. To zwarta publikacja.

W swojej książce

przechodzę przez analizę rynku z wykorzystaniem technik DiNapolego (kierunku, trendu, wskazując na poziom jego wykupienia czy wyprzedania), aby w końcu zaprowadzić czytelnika do technik wejścia. Dalej traktuję o analizie ryzyka (zleceniach obronnych i zarządzaniu portfelem), aby w końcu pokazać, jak z rynku wyjść. Dodatkowo pojawia się w książce analiza spreadu i sezonowości (podobnie jak same techniki DiNapolego to informacje wyprzedzające rynek). To wprost kompletny system i koncepcja transakcyjna, którą od wielu już lat stosuję z powodzeniem na rynkach kontraktów terminowych (głównie surowcowych).

Innymi słowy; zwarta treść opisująca techniki wykorzystywane przeze mnie na rynkach. 

Piotr Grela, DiNapoli Expert

Rynki terminowe

Wolisz e-booka? Teraz możesz kupić książkę Rynki terminowe. Koncepcja i systemy transakcyjne w formie elektronicznej w księgarni Koobe. Kup teraz e-booka za 50 zł! 

Pozostałe produkty

Mentoring Program jest dla wszystkich, którzy chcą: poznać i nauczyć się, jak wykorzystywać metody transakcyjne Joe DiNapolego na rynkach; nauczyć się rozpoznawać manipulację na rynku; zbudować skuteczny Plan Transakcyjny.

Chcesz poznać techniki DiNapolego od podstaw i dowiedzieć się dlaczego są tak skuteczne? Czy może Twoja wiedza wymaga uporządkowania, albo jedynie uzupełnienia? Sprawdź, które materiały w Akademii będą dla Ciebie odpowiednie.

Wydawany od 2010 roku, w którym co tydzień otrzymasz m.in. analizę tego co robią główni gracze, informację o istotnych rejonach wsparcia i oporu dla najważniejszych rynków finansowych, praktyczne informacje, a to wszystko z użyciem technik DiNapolego.