Poziomy
DiNapolego

Wznowione wydanie książki Joe DiNapolego „Poziomy DiNapolego. Praktyczne zastosowanie analizy Fibonacciego na rynkach inwestycyjnych” z nowym dodatkowym rozdziałem jest już dostępne!

To lektura obowiązkowa, od której należy zacząć
swoją przygodę z technikami Joe DiNapolego. I tak naprawdę jedyna!

Książka jest doskonale napisana, czyta się ją szybko i wszystkie pojęcia i elementy poszczególnych części planu transakcyjnego są wyjaśnione w sposób, jaki zawsze przyświecał jej autorowi „Less is more”!

Co w tej lekturze zadziwiającego?

Fakt, że coraz to nowe treści zawarte w tej książce odkrywa się za każdym kolejnym jej czytaniem. Tę książkę albo poszczególne jej rozdziały trzeba przeczytać kilkukrotnie i wracać do nich wraz ze zdobywaną wiedzą. Okazuje się z czasem, że… przecież to jest tutaj napisane!

Ale przecież ‘wtedy’ uczeń nie był jeszcze gotowy aby przyswoić tę wiedzę. Rozumiecie?

Z wyrażanych opinii wydaje się, że ogromną satysfakcję sprawia czytelnikowi uczucie zdobywania wiedzy przy przechodzeniu kolejnych szczebli wtajemniczenia, poprzez znajdowanie właśnie takich miejsc w poszczególnych rozdziałach.

Co wprost niewyobrażalne, to fakt, że te metody transakcyjne wcale się nie zestarzały. Rynki się zmieniły, powstały nowe instrumenty finansowe, jak chociażby kryptowaluty, a skuteczność zastosowania tych technik przetrwała próbę czasu.

Nawet w środowisku handlu algorytmicznego…

Piotr Grela, DiNapoli Expert

To był dla mnie ogromny zaszczyt, kiedy Joe DiNapoli zaproponował mi napisanie rozdziału poświęconego wskaźnikowi MACD Predictor. Do tej pory jeszcze nigdzie ten element technik DiNapolego nie został opublikowany. Tym większa moja satysfakcja, mogąc to uczynić

To moje podziękowanie dla Joe, który chcąc wzbogacić nowe polskie wydanie, poprosił mnie o napisanie rozdziału o MACD Predictor. Stąd oprócz dotychczas znanego z poprzednich wydań materiału, znajdziecie opis tego nowego wskaźnika.

MACD Predictor, opracowany przez Joe w 2003 roku, zrewolucjonizował sposób patrzenia na rynek.

Dodam, że TYLKO w polskim wydaniu, opisane zostały podstawy zastosowania wskaźnika MACD Predictor!

Poznaj je teraz i Ty!

Książka
Poziomy DiNapolego

Praktyczne zastosowanie analizy Fibonacciego na rynkach inwestycyjnych z nowym dodatkowym rozdziałem jest już dostępne!

Pozostałe produkty

Mentoring Program jest dla wszystkich, którzy chcą: poznać i nauczyć się, jak wykorzystywać metody transakcyjne Joe DiNapolego na rynkach; nauczyć się rozpoznawać manipulację na rynku; zbudować skuteczny Plan Transakcyjny.

Chcesz poznać techniki DiNapolego od podstaw i dowiedzieć się dlaczego są tak skuteczne? Czy może Twoja wiedza wymaga uporządkowania, albo jedynie uzupełnienia? Sprawdź, które materiały w Akademii będą dla Ciebie odpowiednie.

Wydawany od 2010 roku, w którym co tydzień otrzymasz m.in. analizę tego co robią główni gracze, informację o istotnych rejonach wsparcia i oporu dla najważniejszych rynków finansowych, praktyczne informacje, a to wszystko z użyciem technik DiNapolego.