Joe DiNapoli ponownie w Polsce na 30 minut!

18 listopada odbyło się nieformalne spotkanie fanów technik Joe DiNapolego. Była to już druga edycja tego wydarzenia. Do Gdyni dotarli doświadczeni traderzy z całej Polski, którzy inwestują na rynkach kontraktów terminowych i Forex już wiele lat ale i tacy, którzy z technikami DiNapolego zetknęli się dopiero niedawno. Organizatorem spotkania był Piotr Grela – jeden ze światowych ekspertów Joe, praktyk i aktywny trader od przeszło 20 lat.

Podczas pierwszej części spotkania Piotr Grela omówił na przykładach m.in. jak ogromne znaczenia ma śledzenie tego co robią Commercials oraz dlaczego warto stać po ich stronie, pokazał też zmodyfikowane podejście do transakcji „Bułki z masłem” oraz podzielił się swoją oceną perspektyw inwestycyjnych w zbliżającym się roku. Jednocześnie odnosząc się do podobnej prognozy, którą przedstawił na pierwszym spotkaniu w 2016 roku i tym samym wszyscy mogli poddać ocenie tamtą analizę rynku.

Olbrzymią niespodzianką była rozmowa z samym Joe DiNapoli, z którym nawiązano połączenie za pośrednictwem Skype. Uczestnicy mieli okazję zadać Joe pytania dotyczące jego metod inwestycyjnych. Sam Joe był bardzo zadowolony z takiej okazji, bo nie jest wcale przecież tajemnicą, że bardzo lubi Polskę, lubi tu przyjeżdżać a poza tym w Polsce jest jedna z największych grup traderów stosujących jego techniki na świecie!

Druga część spotkania przebiegła już w nieformalnej atmosferze. Gość specjalny tego wydarzenia, Michał Masłowski, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych podzielił się swoimi spostrzeżeniami oraz wskazówkami dotyczącymi stresu w pracy tradera.

Uczestnicy wzięli także udział w degustacji wina oraz whisky.

Później był czas na sesję pytań do Piotra Grela i odpowiedzi: każdy inwestor na spotkaniu mógł zadać pytanie odnośnie stosowanych przez siebie metod, uzyskać odpowiedzi na nurtujące jego kwestie.

Kameralny i swobodny charakter tego wydarzenia pozwolił uczestnikom nie tylko dowiedzieć się czegoś więcej na temat technik DiNapolego, ale również nawiązać relacje z innymi traderami, wymienić doświadczeniem oraz przyjemnie spędzić dzień.

Wszyscy pożegnali się obietnicą powrotu na kolejne Let’s DiNapoli Day w przyszłym roku.

Aktualności

Let’s DiNapoli Day już w grudniu ponownie w Gdyni!

To już OSIEM LAT! Let’s DiNapoli Day już w grudniu ponownie w Gdyni! Rozpoczynamy sprzedaż biletów FIRST MINUTE! Od ośmiu [...]

Let’s DiNapoli Day V już 21 listopada

W sobotę 21 listopada 2020 już po raz piąty odbędzie się Let’s DiNapoli Day, nieformalne spotkanie fanów technik DiNapolego. W [...]

Spotkanie z Joe DiNapolim w Warszawie, 27 marca

Już w najbliższą środę 27 marca Warszawie odbędzie się spotkanie z Joe DiNapolim! Spotkanie będzie miało charakter wywiadu, który poprowadzi [...]

Zaproszenie na Invest Cuffs 2019

Zapraszam w dniach 22-23 marca do Krakowa na konferencję Invest Cuffs! Główną gwiazdą tego wydarzenia będzie Joe DiNapoli!  Gdzie [...]